Yargı’da gizemli kadın Çınar’ın eski sevgilisi çıktı! Zehirli yemek Ilgaz’ın evinde

MUSA CAN ÇAYAN- Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı 75’inci bölümüyle ekrana geldi.

ÖZEL TİM HAREKETE GEÇTİ

Yekta vuruldu. Ilgaz haberi alır almaz dayanamadı, özel time harekete geçilmesi emrini verdi. Keskin nişancı tam görüş sağladığı an Okan’ı etkisiz hale getirdi. Ilgaz ve tim içeri girdi rehineleri kurtardı. Yekta göz yaşları içinde hastaneye yetiştirildi.

CEYLİN’İN DUYGUSAL ANLARI

Mercan dışarı çıkan Ceylin’i görünce ‘Anne’ diyerek koştu. Ceylin kızına doyasıya sarılırken, Mercan’a hastaneye Yekta’nın yanına gitmesi gerektiğini söyledi. Mercan’ın korkmaması için Ceylin, tüm yaşananları oyun gibi anlattığı kızına Yekta’ya kupa vermek için hastaneye gideceğini belirtti.

‘YEKTA ÖLMEZ DEĞİL Mİ’

Hastanede Metin amirin yanında feryad eden Laçin, “Yekta ölmez değil mi? Daha dünya kadar hesap soracağım ona, ölmez değil mi Metin Bey’ dedi.

‘ÖNÜMÜZDEKİ BİR İKİ SAAT ÇOK KRİTİK’

Yekta’nın ameliyatından çıkan doktolar, “Bir kere çok can kaybetti, 2 kere kalbi durdu. Elektro şokla yeniden döndürdük. Yaşı da var, şeker, tansiyon. Biz her şeyi yaptık. Önümüzdeki bir iki saat çok kritik’ açıklamasını yaptı.

TUĞÇE’YLE EFE ARASINDA ROMANTİK ANLAR

Tuğçe ile Efe oyunun çıkışında sohbet ederken Efe, havanın soğuklundan ötürü Tuğçe’ye ceketini giymesi gerektiğini söyledi. Tuğçe ceketini giyerken Efe, çantasınıda alarak yardım etti. Efe, Tuğçe’ye çantasını verirken ikili arasında romantik anlar gerçekleşti. Efe, ‘Elim kaldı yalnız’ dedi. Tuğçe, ‘Kalmasın mı’ diye sordu. Efe’de ‘kalsın mı’ diye sorarak eşlik etti. Tuğçe, ‘Sanki gerekli’ cevabını verirken Efe’de ‘Hatta ihtiyaç diyerek’ eklemede yaptı. İkili el ele yürüdü.

OSMAN VE ÇINAR ZOR DURUMDA

Cellat Kadir, Can’ın üzerinden oynadığı oyunu Osman ve Çınar’a anlattı. Bir kızın, bir yakını tarafından kaçırıldığını, savcı ve amir yakınlarınıda kullanarak Osman ve Çınar’dan o kızı bulmalarını istedi.

YENİ BİR VAKA

Eren, hastaneye gelen Ilgaz’a, kanlar içerisinde bir kızın hastaneye geldiğini söyledi. Kendine ait olmayacak kadar elbisesinde kanlar bulunduğunu belirtti.

YEKTA İYİ DURUMDA

Yekta acil servisten çıkarıldı. Normal odaya geçerken panikle Ceylin ve Laçin hemşireye durumunu sordu. Hemşire ‘Durumu gayet iyi’ cevabını verdi.

DOKTOR HASTANIN DURUMUNU AÇIKLADI

İlk muaynesini kendinin yaptığını söyleyen doktor şu ifadeleri kullandı:

20’li yaşların sonlarında bir kadın. Ayrıca geldiğinde hipotermiye girmek üzereydi soğuktan. Üstünde incecik bir gecelik ki, kan içindeydi. Şimdi kriminalden gelen arkadaşlara elbisesi teslim edildi. Ayakları çıplaktı, baya yürümüş belli ki, ayakları yara içerisindeydi. Hasta yeni doğum yapmış. Normal doğum, bir kaç günlük sanırım. Ayrıca bedeninde, her yerinde ciddi darp izleri var. Bunların çoğu taze, kimi eski, kimi de daha eski. Yani hastanın uzun süre şiddete maruz kaldığı çok belli. Kaburgada çatlak var, özellikle sol tarafta. Ayrıca lohusa bir kadına göre çok zayıf. Bilemeyiz tabi ki, ya kendi tercihi ya da koşullardan ötürü doğru beslenememiş.

ÇINAR, KADİR’İN İSTEDİĞİ BİLGİYİ ALDI

Çınar bilgi edinmek için tatlılarla Emniyet’e ziyarete gitti. Tuğçe ile sohbet ederken Yekta’nın kaldığı hastanede kimliği belirsiz bir kişinin bırakıldığını öğrendi. Bir bahane ile Emniyet’ten çıkan Çınar hemen Osman’ı arayarak öğrendiklerini ona aktardı.

YEKTA KENDİNE GELDİ

Eren’e Laçin, Yekta’nın kendine geldiğini söyledi. Eren odaya girdiğinde Yekta onunla konuşunca ne yapacağını bilemedi.

KIZIN KİMLİĞİ YOK

Metin amir, hastaneye bırakılan kızın parmak izine uygun herhangibi bir kimlik bulunamadığını açıkladı. O ara kızı hastaneye bırakan taksici Emniyet’e geldi.

OSMAN VE ÇINAR HASTANEDE

Osman, hastaneye bırakılan kızın Cellat Kadir’in aradığı kız olup olmadığını öğrenmek için Çınar’ı da yanına alarak hastaneye Yekta’yı görmek bahanesiye ziyarette bulundu. Osman kızın ismini sorduğunda öyle birisi bulunamasada, yetkili kişi travma yaşanan birisinin hastaneye bırakıldığı söyleyerek bulunduğu katı ve odasını söyledi.

OSMAN HASTANIN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ

Osman, hastaneye bırakılan kimliği belirsiz kızın başında bekleyen polislere yemek ısmarlayarak oyaladı. O ara hastanın odasına hemşire girerken Osman yardım etmek bahanesiyle içeri girdi. Hastanın fotoğraflarını çekerek Cellat Kadir’e gönderdi. Kadir’e kızın yerini ve konumunu söyledi.

ILGAZ, BIÇAĞI BULDU

Emniyet’te yaptıkları incelemeler sonucunda kadının bıçağı attı yeri tespit eden ILgaz ve Eren hemen olay yerine gitti. Ilgaz bıçağı bulurken, olay yerinin etrafındaki sitelerden birisinden kaçtığı, hangi siteden kaçtığının bulunmasını istedi.

KIZ ÇINAR’I TANIYOR

Kızın yanına psikiyatr girdi. Ceylin, Ilgaz’a içerideki kızın vekaletini almak istediğini söyledi. Parla’ya vereceğini, onun yanında sadece öğretmenlik gibi başında duracağını söyledi. Çınar ile Osman hastaneden çıkarken Kadir’in adamlarının içeri girdiğini fark etti. Kadir’in adamları içeri girip kızı çıkarırken, Çınar, ‘Doktorlar ne zamandır silah taşıyor ya’ diyerek polisleri teyakkuza geçirdi. Kadir’in adamları Çınar’ın onları ele verdiğini söyledi. Ekipler kızı kaçıran adamları etkisiz hale getirirken, Çınar’ın onları ele verdiğini öğrenen kişi olay yerinden uzaklaştı. Kaçırılan Çınar’ı tanıdı. Çınar kızın lisede uğruna okulunu değiştirdiği kız olduğunu söyledi. Seçil, Çınar’dan ve Ilgaz’dan yardım istedi, onu evlerine götürmelerini istedi

‘O KIZ KONUŞURSA DÜNYA YANAR’

Cellat Kadir adamından hastanede olanları öğrendi. Kızın polislerin elinde olduğunu öğrenen Kadir, ‘O kız konuşursa dünya yanar’ dedi.

KADİR EVE YEMEK SÖYLEDİ

Cellat Kadir, Ilgazların evine yemek gönderdi. O sırada telefonu Osman açtı, kutulardan işaretli olanın zehirli olduğunu söyleyen Kadir, o kutunun kıza verilmesini istedi. Osman kafasını çevirdiğinde kutular çoktan açılmış, pizzalar yenmeye başlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x